Ders Programı

Ders programı ODTÜ Spor Müdürlüğü tarafından her dönem başında (Güz, Bahar ve Yaz) yeniden belirlenmektedir. Yeni öğrenci alımı sadece Bahar ve Güz dönemlerinde gerçekleşmektedir.  Bahar ve Güz dönemlerine kayıt yaptıranlar Yaz dönemi antrenmanlarına da doğrudan katılabilmektedirler. Kayıt dönemleri, Tanışma Toplantısından sonra 2 haftadır. Sonrasında grup ilerlemiş olduğundan katılım sağlıklı olmamaktadır. Her dönem sonunda Kuşak (Kyu) Atlama Sınavı yapılmakta ve başarılı olan öğrenciler Türkiye Karate Federasyonu’na bildirilmektedir.

Antrenman Programı:

2023 Bahar Dönemi Antrenman Programı aşağıdaki şekilde belirlenmiştir.

Salı   18:00-19:30
Perşembe   19:30-21:00
Cumartesi   11:15-12:45

Yeniler için Tanışma Toplantısı:

Yeni başlamak isteyenler için dönem başlarında Tanışma Toplantısı düzenlenmektedir. Kurslarımıza ilgilenen herkes katılabilir. İlk derslere rahat bir eşofman altı ve tişört ile gelebilirsiniz.

2023 Bahar Dönemi Tanışma Toplantısı:
25 Nisan 2023 Salı 18:00 Baraka Spor Salonu

Karate-Do Kursu:

Antrenmanlarımıza ODTÜ Spor Müdürlüğü bünyesinde açılan kurslara kayıt olarak katılabilirsiniz. Kayıtlarla ilgi bilgiler Güz ve Bahar dönemi başlarında yapılan Tanışma Toplantılarında verilmektedir. Açılan Kurslara ilişkin detaylara Duyurular altından ulaşabilirsiniz. Kayıt İşlemlerine yönelik detaylar için:

Kayıt İşlemleri

Kuşak (Kyu) Atlama Sınavı:

Güz, Bahar ve Yaz dönemi sonlarında Kuşak (Kyu) Atlama Sınavı yapılmaktadır. Sınava katılabilmek için ilgili kurs dönemi boyunca derslere düzenli katılım sağlanmış olması şarttır. Sınav için gerekli belgelerle ilgili detaylara buradan ulaşabilirsiniz:

Kyu Sınavı
Lisans İşlemleri