Ders Programı

Ders programı ODTÜ Spor Müdürlüğü tarafından her dönem başında (Güz, Bahar ve Yaz) yeniden belirlenmektedir. Yeni öğrenci alımı sadece Bahar ve Güz dönemlerinde gerçekleşmektedir.  Kayıt dönemleri, Tanışma Toplantısından sonra 2 haftadır. Sonrasında grup ilerlemiş olduğundan katılım sağlıklı olmamaktadır. Her dönem sonunda Kuşak (Kyu) Atlama Sınavı yapılmakta ve başarılı olan öğrenciler Türkiye Karate Federasyonu’na bildirilmektedir.

Antrenman Programı:

Dönem başında ODTÜ Spor Müdürlüğü tarafından belirlendikten sonra duyurulacaktır. Pandemi sebebiyle tüm antrenmanlara ara verilmiştir.

Yeniler için Tanışma Toplantısı:

Yeni başlamak isteyenler için dönem başlarında Tanışma Toplantısı düzenlenmektedir. Pandemi sebebiyle antrenmanlarla ilgili kurallar ODTÜ Spor Müdürlüğü tarafından netleştikten sonra duyuru yapılacaktır. Kurslarımıza ilgilenen herkes katılabilir. Rahat bir eşofman altı ve tşirt ile ilk derslere gelebilirsiniz.

Karate-Do Kursu:

Antrenmanlarımıza ODTÜ Spor Müdürlüğü bünyesinde açılan kurslara kayıt olarak katılabilirsiniz. Kayıtlarla ilgi bilgiler Güz ve Bahar dönemi başlarında yapılan Tanışma Toplantılarında verilmektedir. Detaylara ayrıca Duyurular altından da ulaşabilirsiniz.