Karate-Do Kursu 2022 Güz

2022-2023 Öğretim Yılı 1. Dönem Karate-Do Kursu kayıtlarımız başlamıştır. Kayıtlar 28 Ekim 2022 tarihine kadar devam edecektir. İlk ders 15 Ekim Cumartesi 11:15‘de yapılacaktır. Başlangıçta ilk derslere kıyafet temin edene kadar spor kıyafeti ile katılabilirsiniz. Karate-Do öğrenmek ve çalışmak isteyen herkesi bekliyoruz.

Antrenman Programı

Perşembe  19:30-21:00
Cumartesi  11:15-13:00

Spor Müdürlüğü Kurs Kaydı

Kurs kaydı için öncelikle ODTÜ Spor Müdürlüğü’ne Karate-Do Kursu için kayıt yaptırmanız gerekmektedir. Bunun için Spor Müdürlüğü’nden temin edeceğiniz “Özel Ders ve Kurslar Başvuru Formu“nu doldurmanız ve kurs ücreti ve gerekli belgelerle birlikte ODTÜ Spor Müdürlüğü’ne teslim etmeniz gerekmektedir.

Kurs Kaydı için Gerekli Belgeler:

  • Özel Ders ve Kurslar Başvuru Formu (Spor Müdürlüğü’nden temin edilecek)
  • 1 adet Vesikalık Fotoğraf
  • Banka Dekontu (Ücretler Spor Müdürlüğü’nden öğrenilebilir)
  • Öğrenciler için Öğrenci Kimlik Fotokopisi
    Mezunlar için Diploma Fotokopisi
    Personel için Personel Kimlik Fotokopisi
    Misafir için Nüfuş Cüzdanı Fotokopisi

ODTÜ Karate-Do Üyelik Kaydı

ODTÜ Spor Müdürlüğü’ne yaptığınız dönemlik kurs kaydından sonra bir defaya mahsus olmak üzere Türkiye Karate Federasyonu kaydı için kulübümüze üye olmanız ve Karate-Do lisansı çıkartmanız gerekmektedir. Bunun için “ODTÜ Karate-Do Üyelik Başvuru Formu“nu eksiksiz doldurup aşağıdaki belgelerle birlikte bize teslim etmeniz gerekmektedir.

ODTÜ Karate-Do Üyelik Başvurusu için Gerekli Belgeler:

Karate-Do Lisans Başvurusu

Federasyona kaydınızın yapılabilmesi ve Kuşak Sınav sonuçlarının sisteme girilebilmesi için Karate-Do Lisansınızın olması gerekmektedir. Üniversite öğrencileri (Yüksek lisans ve doktora hariç) için kulüp lisansı, diğerleri için de ferdi lisans çıkartılmalıdır. Lisans işlemlerine ilişkin detaylı bilgiyi web sitemizde bulabilirsiniz: Lisans İşlemleri

Kayıtlarla ilgili sorularınız için odtukarate@gmail.com adresine mail atabilirsiniz.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir